Drzwi do wykończenia: Kielce

Miłośnikom nowoczesnego minimalizmu polecamy rozwiązanie stwarzające niemal nieograniczone możliwości. Ukryte drzwi charakteryzują się tym, że estetycznie wtapiają się w otaczające je tło przy jednoczesnym braku widocznych ościeżnic i zawiasów. Na czym polega taka konstrukcja? Jakie można zastosować rodzaje wykończenia drzwi? Sprawdź, jakie propozycje mamy dla Klientów z Kielc oraz okolic.

Ukryte drzwi wykończone tak samo, jak ściana

Niewidoczność ościeżnic sprawia, że uzyskujemy jednolitą, gładką płaszczyznę skrzydła drzwiowego oraz ściany, w której znajduje się przejście między pomieszczeniami. Do wyboru dostępne są dwa warianty ościeżnicy:

  • bezprzylgowa — standardowo otwierana na zewnątrz,
  • z odwrotną przylgą — drzwi otwierane przez ościeżnicę.

Chcesz w swoim domu w Kielcach zamontować niewidoczne, ukryte drzwi, które idealnie wkomponują się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza? Sprawdź, jak wiele zalet mają drzwi do wykończenia!

Drzwi do wykończenia oraz ukrycia w ścianie

Rozwiązanie pozwala ukryć drzwi na tle ściany poprzez wykończenie ich w identyczny sposób. Zastosować do tego można na przykład farbę, tapetę, ozdobne lamele albo tynk dekoracyjny. Możliwości są praktycznie nieograniczone, bo równie dobrze stworzyć można mocny akcent, który wyraźnie odznaczy się na tle pozostałych elementów — np. skrzydło w intensywnym kolorze na tle białej czy szarej ściany. Naszym Klientom z Kielc i okolic dostarczamy nie tylko drzwi odpowiadające na indywidualne oczekiwania, ale również niezbędne akcesoria, takie jak klamki czy zamki drzwiowe. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami drzwi wewnętrznych oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów naszej współpracy!