Drzwi na wymiar — Kielce

Urządzasz mieszkanie, remontujesz je lub po prostu marzysz o odmianie w wystroju wnętrz? Pomyśl o drzwiach! Oprócz tego, że pełnią funkcję typowo użytkową, stanowią również niewątpliwą ozdobę domu. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji drzwi dwuskrzydłowych, podwójnych i przesuwnych. Mamy modele uchylne, rozsuwane — także warianty wbudowane w ścianę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami.

Bogata oferta drzwi przesuwnych dla Klientów z Kielc

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na szczególny rodzaj drzwi, jakimi są modele przesuwne. Dzięki temu, że pracują w płaszczyźnie ściany, pozwalają oszczędzić mnóstwo miejsca — zwłaszcza w wąskich pomieszczeniach. Po ich otwarciu w pokoju nadal jest tyle samo miejsca, dzięki czemu pojawia się wiele nowych możliwości aranżacji przestrzeni — np. ustawienia sofy czy narożnika lub innego mebla, za którym schowamy otwarte skrzydło.

Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne

Wszystkim osobom ceniącym przestrzeń i lubiącym niestandardowe rozwiązania polecamy ofertę drzwi przesuwnych dwuskrzydłowych. To połączenie klasycznych, znanych z dworków czy pałacyków drzwi dwuskrzydłowych z nowoczesnym systemem zawieszonym na aluminiowej prowadnicy. Takie rozwiązanie pozwala poszerzyć otwór drzwiowy, optycznie powiększyć przestrzeń, a jednocześnie — nie zabiera miejsca, jak w przypadku użytkowania klasycznych, uchylnych skrzydeł. Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich oczekiwań.

Drzwi przesuwne podwójne wewnętrzne — eleganckie i nowoczesne produkty do współczesnych wnętrz

Drzwi przesuwne podwójne wewnętrzne stwarzają mnóstwo okazji do ciekawego i funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Jeśli więc lubisz praktyczne, piękne detale — zadzwoń i umów się na profesjonalny pomiar. Nasi pracownicy chętnie doradzą Ci w kwestii wyboru odpowiedniego wariantu.