Ukryte drzwi do garderoby, sypialni, łazienki, kuchni i nawet spiżarni

Szukasz ciekawych rozwiązań aranżacyjnych do swojego mieszkania? Potrzebujesz więcej przestrzeni i chciałbyś ukryć przed wzrokiem gości dostęp do niektórych pomieszczeń lub sprawić, aby tak mocno nie rzucał się w oczy? Wybierz drzwi ukryte, zwane też dyskretnymi z ościeżnicą schowaną w ścianie. W efekcie zyskasz jednolitą powierzchnię, która będzie odznaczała się jedynie klamką i bardzo wąską szczeliną pomiędzy ścianą a skrzydłem. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

A może ukryte drzwi bez klamki?

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy wiele modeli ukrytych drzwi, które doskonale nadają się do garderoby, spiżarni w kuchni, łazienki czy sypialni. Wiele wariantów jest pozbawione klamki, dzięki czemu przejście do innego pomieszczenia staje się na pierwszy rzut oka niewidoczne. Drzwi ukryte świetnie komponują się z wystrojem mieszkań w stylu minimalistycznym, ale również tych industrialnych. Jeśli więc jesteś miłośnikiem prostoty w aranżacji wnętrz — będą idealnym wyborem dla Ciebie.

Nowoczesne drzwi ukryte z niewidoczną klamką

To kolejna odsłona drzwi ukrytych idealnie wtapiających się w otaczającą je ścianę. Dzięki ukrytej klamce nie ryzykujesz zranienia się o wystający element i sprytnie maskujesz dojście do pomieszczenia, które nie powinno interesować postronnych osób. Takie drzwi są idealne np. do spiżarni w kuchni czy pracowni, w których nie zawsze masz porządek.

Drzwi ukryte otwierane do wewnątrz

To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z widocznej klamki. Tak skonstruowane drzwi ukryte są niemal niewidoczne i dają efekt doskonale gładkiej powierzchni, co optycznie pozwala powiększyć nawet niewielką przestrzeń. Ponadto — drzwi ukryte nie mają przeszkleń, zatem są idealne np. do niewielkiej sypialni, zapewniając domownikom maksimum intymności. Jeśli zastanawiasz się nad tego typu rozwiązaniem — zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami.