Drzwi z futryną

Decydując się na remont mieszkania lub domu, często myślimy także o wymianie drzwi, na takie, które podkreślą nowy charakter przestrzeni. Choć zwykle bierze się pod uwagę skrzydła drzwiowe, warto również pomyśleć o futrynie. Wbrew pozorom to właśnie ona może ostatecznie wpłynąć na efekt estetyczny wnętrz. Zwykle montaż drzwi z futryną wykonywany jest podczas budowy, jednak często okazuje się, że zakup samego skrzydła w ramach odświeżenia mieszkania lub w przypadku zniszczenia poprzedniego, nie jest najlepszym pomysłem.

Drzwi z futryną dla wyższej estetyki pomieszczeń

Futryna to swego rodzaju rama, która trzyma skrzydło w otworze wejściowym. Decydując się na widoczne futryny warto wybrać takie, które nie tylko spełnią wszystkie funkcje praktyczne, ale także estetyczne. Obramowanie drzwi jest bowiem jednym z najbardziej rzucających się w oczy elementów wykończenia wnętrz. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy drzwi z futryną w różnych stylach i kolorach.

Drzwi z futryną od producenta

Jako doświadczony producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, stawiamy nie tylko na wysokiej jakości materiały do wyrobu naszych produktów, ale także na detale i ponadczasową estetykę. W zależności od preferencji możesz skorzystać z oferty drzwi z futryną z linii Devente, Devente Elegance czy Esstilo. Dobrze dopasowana ościeżnica to nie tylko prawidłowy rozmiar, ale również materiał — najlepiej jeśli jest ten sam, z których zrobiono drzwi. Komplet skrzydła z ościeżnicą gwarantuje wizualną spójność. Co więcej, możesz wybrać futryny stałe lub regulowane, a także ognioodporne. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.