Drzwi przesuwne: Kraków

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju drzwi przesuwnych — idealnych do nowoczesnych i komfortowo urządzonych wnętrz, w których każdy metr kwadratowy chcemy mądrze zagospodarować. Z ich wykorzystaniem można dać sobie znacznie większe pole do popisu w kwestii aranżacji wnętrza. Zapewniają one wygodę poruszania się po mieszkaniu i prostego oddzielania od siebie pomieszczeń pod względem ich funkcjonalności. Dzięki różnym modelom dostępnym w sprzedaży można niemalże idealnie dopasować drzwi nie tylko, jeśli chodzi o układ wnętrza czy sposób otwierania, ale i biorąc pod uwagę estetykę wnętrza. Serdecznie zapraszamy Klientów z Krakowa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drzwi przesuwnych, które są funkcjonalne, a przy tym eleganckie.

Drzwi przesuwne dopasowane do Twojego mieszkania

Klientom z Krakowa, którym zależy na oszczędności przestrzeni, możemy zaoferować drzwi przesuwne klasyczne, dwuskrzydłowe oraz drzwi przesuwne podwójne. Wiele zależy od tego, jaką funkcję mają pełnić we wnętrzu, gdzie mają się znaleźć i jak mają być one użytkowane. W wąskich pomieszczeniach o niewielkim metrażu najlepiej sprawdzają się drzwi wbudowane w ścianę. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie tylko łatwo można takimi drzwiami operować, ale też nie zajmują cennego miejsca we wnętrzu. Taki dobór drzwi sprawia, że wnętrze automatycznie staje się bardziej ustawne.

Różne rodzaje drzwi przesuwnych: oferta dla Klientów z Krakowa i okolic

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe to z kolei praktyczne rozwiązanie do większych wnętrz, gdzie chcemy mieć możliwość połączenia dwóch pomieszczeń w jedną dużą strefę. W tej propozycji funkcjonalnych drzwi na każdą kieszeń proponujemy modele oparte o stalową prowadnicę, która sprawia, że drzwi bardzo lekko się przesuwają. Warto zauważyć, że takie systemy drzwiowe same w sobie mogą być niebagatelną ozdobą każdej przestrzeni, a wygoda ich użytkowania jest naprawdę bardzo duża. Tym bardziej, że można je dopasować do wnętrza pod kątem ich stylu, a także koloru, gdyż mamy tutaj do dyspozycji bardzo wiele wariantów z bogatej palety wykończeń skrzydeł. Jednocześnie są to drzwi na długie lata użytkowania — solidnie skonstruowane, przemyślane i doskonale sprawdzające się podczas codziennego użytkowania. Serdecznie zapraszamy Klientów z Krakowa do zapoznania się z naszym katalogiem drzwi przesuwnych.

A może potrzebne będą drzwi na wymiar?

Pomieszczenia mogą mieć różne kształty i wymiary — zdarza się tak, że czasem trudno cokolwiek dopasować do przestrzeni, jaką dysponujemy. Nie stanowi to jednak dla nas żadnego problemu, bo drzwi przesuwne można zamówić na konkretny wymiar tak, aby idealnie wpisały się w mieszkanie. Do określenia pozostaje, czy mają to być drzwi rozsuwane, uchylne czy chowane w ścianie — produkt ten dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. Wystarczy, że opowiesz nam o swoim projekcie oraz o miejscu, gdzie drzwi przesuwne będą się miały znaleźć, a my zaproponujemy Ci najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z ofertą.